Blije mamma van Eleanor.
Verdrietige mamma van 2 vlindertjes.
15 augustus 2014 ---> start icsi
19 augustus, 2 cyclusdag start primolut
21 augustus start decapeptyl
28 augustus laatste primolut-dag
31 augustus start "nieuwe periode"
3 sep uitgangsecho,alles prima. start gonal-f spuiten
9 sept follikelmeting + bloedprikken
12 sep follikelmeting + bloedprikken
15 sep follikelmeting + bloedprikken+ovitrelle spuiten
18 sep PUNCTIE 5 eitjes, 4 bevrucht 1 voor tp 3 eskimootjes uiteindelijk 2 cryo`s op 1 rietje in de vriezer.
21 sep de terugplaatsing van een mooie 8 cellig embryootje.
2 heeeeeeele lange weken op het wachtbankje druk met duimen! :-)
30 september: kon de spanning niet meer aan en een thuistest gedaan en een dubbele streep :-) :-) :-) voorzichtig heel gelukkig! Hopelijk mag dit kindje wel komen!!
bloed op hcg testen op 3 en 5 oktober. ZWANGER!!!!!!
26 mei 2015 kwam je op deze wereld en je bent al niet meer weg te denken! Mijn mooie lieve meisje, je bent mijn alles!
Cryo poging helaas mislukt. Geen cryo meer in de vriezer.
Uiteraard dolgelukkig met onze prachtige kleine grote meid.Maar hopelijk mag er, ondanks dat het moeilijk gaat, wel ooit nog een kindje (op de natuurlijke manier) bijkomen. We blijven hoop houden.
THE FUTURE BELONGS TO THOSE WHO BELIEVE IN THE BEAUTY OF THERE DREAMS. =XXX=
Op deze site hoop ik met mijn onzekerheden en vragen terecht te kunnen. En een beetje mijn ervaringen te kunnen delen met andere mama's (to be).
Hoi, Al 13jaar samen met haar ventje en zeer gelukkig getrouwd. Mama van een super schattig dochtertje. Zwanger van ons 2e wondertje. xxx
Heey, ik ben Lexje, heb een zoontje van 22 maanden en een onze dochter is eind september geboren XXX
Hallo allemaal! Ik ben 29 jaar en zwanger van ons eerste kindje. We weten dit sinds 29 november 2013 :) Ik hoop op deze site leuke meiden te ontmoeten, ervaringen te delen en gewoon lekker te kletsen!
Beste shishi, welkom op brabbels. Dit is jouw persoonlijke pagina op brabbels. Schrijf hier iets leuks over jezelf en voeg een mooie profielfoto toe ! Heey!! Jaja.. Voor ons is het ook zo ver. Ik en mijn vriend zijn bijna 2 jaar samen, reeds verloofd En nu gaan we ook vol goeie moed beginnen aan ons eerste wondertje.
Hallo allemaal, Ik ben lieveke. Mijn man en ik proberen zwanger te worden sinds februari 2013. Februari 2014: Eindelijk zwanger :) !!! Nu duimen dat alles goed gaat. 28 februari : eerste echo -> alles prima! 10 maart : tweede echo -> alles prima, al flink gegroeid en heel beweeglijk ! :) 02 april : derde echo, zal dan 13 weken zijn. Ik wens alle dames met zwangerschapswens heel veel succes.
Hoi, Leuk dat je mijn profiel bezoekt! :) Ik ben 23 jaar & heb een ongelofelijk sterke kinderwens! Hopelijk mag deze wens snel in vervulling gaan. Ik vind het in ieder geval leuk om jullie hier te volgen op brabbels! :) Liefs
Mijn man en ik (29 en 24) proberen sinds augustus 2013 zwanger te worden. Op 27 december 2013 hebben we helaas een miskraam gehad. Op 17 oktober heb ik een cyste operatief laten verwijderen en hebben ze enkele endometriose-plekjes weggebrand. Precies anderhalve week na mijn operatie was mijn eisprong en we kunnen ons geluk niet op want een week geleden had ik een positieve zwangerschapstest! Hoera!!!! Helaas is ook mijn tweede zwangerschap geëindigd in een miskraam. Met 7 weken kreeg ik een bloeding en hevige krampen.
Hallo! Ik ben Mar83, 30 jaar jong en ik woon samen met mijn man. We hopen samen snel een wonder te kunnen verwelkomen :) November '13 -> ronde 8. Cyclus van 28 dgn. December '13 -> ronde 9. Cyclus van 29dgn. Januari ' 14 - > ronde 10. Cyclus van... Inmiddels 5 jaartjes ouder en met behulp van ivf begin 2018 zwanger geweest van een tweeling, helaas werd dit een vroege miskraam ** Nu opnieuw zwanger super spannend !
Bebi Amsterdam verkoopt lieve handgemaakte baby (en mama) accessoires van luxe speenkoorden en armbandjes, tot sleutelhangers en meer! facebook.com/bebiamsterdam.nl
Hey dames ik ben 23 jaar woon al n paar jaar samen met mm vriend. 1 juli hebben wij de pil aan de kant gezet en we zijn nu sinds 1december bezig voor een kleine wie weet wat ik allemaal zal ontdekken en meemaken op weg vaar zwanger worden, zwanger zijn & bevallen spannend allemaal!
Wat vinden jullie van de naam Lakysha? Ik wil heel graag ieders eerlijke mening....Mijn dochter heet zo en ik ben bang dat mensen het verkeerd associeren en het geen mooie naam vinden. Ik ben zo erg in twijfel gebracht en ben van plan de naam te veranderen (dank aan de vader die niet meer in beeld is). Ook ben ik bang dat ze ermee gepest gaat worden.
Hoi Hoi allemaal, Ik ben 19 jaar en ken mijn man nu al 5 jaar, sinds 30 oktober zijn wij getrouwd! het is ons eerste kindje, en ik vind het leuk om dingen met jullie te delen, dus voeg me maar toe! Gezellig!
In augustus 2015 worden wij papa en mama van een dochter! ♡ Papa en mama van een sterretje augustus 2014. ♡☆
Welkom op de pagina van ikke1987! Hier vind je alle openbare informatie over ikke1987 haar baby's zwangerschap foto's en nog veel meer!