Bevallen van een fantastische zoon op 11 juli 2017. In verwachting van ons tweede wonder en uitgerekend op 30 oktober 2020.
Hallo allemaal! Ik ben Vanessa,ofwel Vke, en in juni 2012 mochten wij ons dochtertje verwelkomen. Een jaar nadien ben ik terug gaan studeren, dus werd de kinderwens wat uitgesteld. Sinds september 2016 gaan we er weer helemaal voor! Op zaterdag 5 november ontdekte ik dat het al zover was! <3
Hoi ik ben ook nieuw hier ik ben nu 8 weken hoop dat het dit keer goed gaat heb in jan een curretage ondergaan heb al wel een mooie echo gehad met 6,6 weken hartje zien kloppen en gehoort dus even vol houden eind dec nekplooi meting zo spannend
Hallo allemaal ik ben nieuw hier ik heb een vraagje, Mijn man en ik zijn bezig om zwanger te worden op mijn profiel foto staat De foto van mijn test de eerste keer de tweede keer dat ik teste kwam er 1 streepje. Weten jullie hoe dit kan en of ik wel zwanger geweest ben of nog zwanger ben. Ik ben best onzeker nu. Ik hoop dat jullie je ervaringen met me kunnen delen.
maaike moeder van 2 prachtige dochters van 9 en 14 jaar...nu wederom zwanger van een meid⤠24 juni uitgeteld.
Welkom op de pagina van Kimri! Hier vind je alle openbare informatie over Kimri haar baby's zwangerschap foto's en nog veel meer!