Hey allemaal! Mijn naam is Lilly. Wij hebben besloten om voor het eerste kindje te gaan. Het is allemaal superspannend en kijken enorm uit naar de dag dat we een lief klein wondertje hebben.
Amélie, 27 jaar, woonachtig in België Sinds juni 2016 aan het hopen op een wondertje <3 *Januari 2017 licht positieve test, maar helaas niet verder opgelopen
Hee Ik ben Michelle 19 jaar Wij zijn zwanger van ons eerste kindje!! Ze denken dat ik nu op 5 weken en 1 dag zit maar dat is pas zeker na de echo. Helemaal in de wolken van ons wondertje❤️
Hoi hoi, Ik ben Louisa 29jaar. Sinds sept 2016 gestopt met de pil. Al vrij snel een regelmatige maar korte cyclus. Om mijn lichaam beter te leren kennen ga ik in januari 2017 beginnen met ovulatie testen. Ondanks dat ik niet kan wachten om zwanger te worden, vind ik het een leuk en spannend proces en geniet ik van ieder moment. Groetjes
Hallo meiden van brabbels, Mijn kinderwens is altijd sterk geweest, Na een relatie van 5 jaar en 3 jaar samenwonen wilde mijn partner en ik heel graag onze liefde bekronen met een liefdesbaby. Ik hoopte altijd dat dit ons gegund was. Want een kind neem je niet, een kind krijg je. Na een jaar proberen maakte ik me ontzettend zorgen en was erg verdrietig omdat ik bang was dat dit ons niet gegund zou zijn. Met de maanden werd het gevoel sterker en de teleurstelling groter als het weer niet raak was. We zijn na een jaar naar de dokter gegaan en daar heb ik de verwijzing gekregen voor naar het ziekenhuis om ons te laten onderzoeken. Gelukkig konde wij vrij snel terecht. Het zaad van mijn partner was helemaal in orde (wat een opluchting). Bij mij werd pcos vast gesteld. Mijn wereld stortte in 10.000 vragen door me hoofd. Wat is pcos? Wat doet pcos? Hoe kom ik eraan? Ga ik ooit moeder worden? Gelukkig mocht ik vrij snel beginnen met de behandeling en dat werd clomid 50 en opvolging van echo's. Tot onze teleurstelling pakte clomid 50 niet. Ik had een even lange cyclus. De dosis werd verhoogd. Ik kreeg clomid 100 en jaaaaa eindelijk optijd mijn eisprong (normaal pas eisprong op dag 22 soms zelfs later) nu eisprong op dag 17 de kortste cyclus wat ik gehad heb. 2 weken later een knaller van een positieve test wat een geluk en wat een blijdschap. Wij worden papa en mama in augustus. Ondertussen 9 weken zwanger en 3 ontzettend mooie echo's al gehad.
Welkom op de pagina van gusje ! Hier vind je alle openbare informatie over gusje haar baby's zwangerschap foto's en nog veel meer!