Zweetgeur - Zwangerschapsforum

Luutje - schreef op 14-10 om 16:59
Gezien de zoekfunctie hier niet echt wil werken dan maar zo

Ik ben nu iets meer dan 11 weken zwanger, de misselijkheid is voor 90% verdwenen maar nu merk ik sinds paar dagen dat ik me zelf enorm begin ter ruiken in de loop van de dag.
Ik kan me 's morgens gewoon wassen en deo gebruiken, verse kleding. En toch begin ik mezelf te ruiken in de loop van de middag. Ik doen gewoon een kantoorjob dus zo intensief is dat niet maar stoor me hier wel aan.
Hopelijk ruik alleen ik zelf het en niet mijn collega's (die er mss niets van durven zeggen)

Nog iemand hier 'last' van of tips?
Ik kan toch moeilijk me tussen de middag gaan opfrissen en nieuwe kleren aan gaan doen op het werk...
2 antwoorden en 37334481x bekeken
Anoniem (Gast) - schreef op 14-10 om 17:30
Je zou bij thuiskomst je partner kunnen vragen of die je ook ruikt, neem aan dat je die vertrouwd. Voor de zekerheid zou je odorex zalf of spray kunnen gebruiken dan zweet je helemaal niet of in iedergeval veel minder.  Overgens kan het ook aan jezelf liggen, zwangere vrouwen ruiken soms geuren die andere niet ruiken
Luutje - schreef op 14-10 om 21:38
Heb inderdaad al wel gemerkt dat men neus vrij goed werkt ????

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Zweetgeur' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook