Autostoeltjes - Zwangerschapsforum

anoniem22 - schreef op 20-10 om 14:42
25 weken
Hoi Mama’s!
Ik ben opzoek naar 2 nieuwe auto stoeltjes.. 1 voor me peuter van 2,5 (13 kilo) en en voor me jongste zoontje 5 maanden (7kilo). Me jongste blijft zeker tot zolang het kan 10-12 maanden in de maxicosi maar wil toch wel een auto stoel dan al in huis hebben.. wie raad welke aan en waarom? Ik rij een ruime reneau kangoo maar wel oud model dus zonder isofix..
Zoveel keuze help a mommy out
Liefs anoniem
2 antwoorden en 23712282x bekeken
Anoniem (Gast) - schreef op 20-10 om 20:44
Ik zou zeker voor de oudste, met je kind naar de winkel gaan en passen wat het beste zit. Eerst een beetje uitzoeken welke het best getest zijn.
Kat - schreef op 25-10 om 22:05
Hoe goed is de stoel waar je oudste nu in zit nog? Als die gewoon nog mooi en goed is kun je overwegen om je jongste in de stoel van je oudste te zetten en alleen voor je oudste een nieuwe te kopen.

Wij hebben een maxi cosi rodi voor onze oudste, zijn we heel tevreden over. Maar met 2.5 is hij daar misschien nog net te jong/klein voor.

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Autostoeltjes' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook