Haha incognitaaa, t spel flipt hier wat!!
Wat leuk al die leuke echo's!!! Ik ben jaloers, mijne os alweer 3 weken geleden en ik moet eigenlijk nog 2 weken wachten

dat hou ik nie vol zenne, straks is aan men mannetje vragen of ik een tussentijdse pretecho mag laten maken

hihi
Ik heb volgende week mijn suikertest en daar ben ik toch wel wat zenuwachtig voor... Hoop zo hard dat ie meevalt!!
Icognitaaa, jaaaa van die aanrakingen aan je buik herken ik ook!! De meeste mensen zijn nog zo vriendelijk om eerst te vragen of ze het mogen maat er zijn er sommige die gewoon naar je buik toe graaien, vervelend!! Ik heb wel online een buikband gezien waar 'don't touch' opstaat, misschien is dat iets voor jou?
Maaike, hopelijk krijg je u stulpje snel verkocht!!!
Sarah, wat leuk een meid!!! Wat grappig dat ze ook zo groot is. Bij mij hebben ze de laatste keer de lengte nimmer meegegeven, enkel het gewicht.
Haha ik lag hier net on de zetel en rechts langs men navel kwam een echte teut op men buik te liggen, voelde ook wat harder

volgens mijn zat er iemand te duwen hihi. Ik legde men hand er op en kreeg een flinke schop

heeeeeeerlijk toch!!! Kan ik zo van genieten!!!!