zwaar de tropenjaren met 2 kleintjes - Zwangerschapsforum

madelene - schreef op 30-10 om 01:37
Zijn er dames met kinderen die weinig schelen in leeftijd en dat bewust zo wilden maar achter af als Veel zwaarder ervaren in de praktijk.
Ik ervaar dat namelijk zelf met mijn 2 meisjes het zijn echt tropenjaren en als ik dat van te voren had geweten toch niet die keuze gemaakt.
Ben ik nu de enige of zijn er meer dames die dat zo ervaren ?
Groetjes madelene
27 antwoorden en 43533585x bekeken
* - schreef op 30-10 om 04:06
@madelene,

Ik heb dat zelf niet zo meegemaakt, maar ik kan me voorstellen dat het zwaar is...

madelene - schreef op 30-10 om 07:18
Hoi mavanmi ja weet je ik dacht toch eens kijken of ik de enige moeder ben die het zo ervaar
Het leukste is nog dat het in mijn hoofd zo ideaal leek 2 dicht bij elkaar
Maar in de praktijk heel anders
Groetjes madelene
* - schreef op 30-10 om 07:24
@Madelene,


Er zijn vast wel moeders maak je er maar niet druk over reacties komen wel..

Fijne dag..

Anoniem (Gast) - schreef op 03-11 om 15:20
Sorry hoor, maar jij had toch een forum geopend met dat je kinderen moeten huilen als jij ze op komt halen in plaats van de au pair? En dat ze de au pair missen als jullie met vakantie gaan.. je wil dat ze jou weer als moeder gaan zien? Misschien moet je wat minder tijd besteden op de computer, en wat meer tijd met je kinderen. Je vraag irriteert mij, omdat je geen idee hebt hoe zwaar het is aangezien je je kinderen zelf helemaal niet opvoedt (en dat zijn je eigen woorden..)
* - schreef op 03-11 om 16:14
@Anoniem,

Allereerst vind ik dat je een oordeel velt over iets waar jij zelf niet in zit je kan op zijn minst een stukje inlevingsvermogen opbrengen.. Als je iets irriteert geef dan geen antwoord, ga iemand niet afkammen. De openheid van Madelene zegt genoeg en daarbij heeft zij de draad wel degelijk opgepakt om een hecht gezin te gaan vormen..

Dus probeer in het vervolg iets minder geiiriteerd te reageren en anders reageer je toch gewoon niet. 
Ik hoop dat jij in je leven wel mensen hebt die op een rustige fatsoenlijke manier op je reageren..
Waarom reageer je eigenlijk anoniem..
madelene - schreef op 03-11 om 20:24
Hoi anoniem je ergert je aan mij blijkbaar vind je mij toch interessant genoeg om je over mij op te winden
Ik ga hier niet eens mijn tijd aan verdoen have a live.
* - schreef op 03-11 om 20:36
@madelene,

You go girl...

madelene - schreef op 03-11 om 20:39
Thanks mavanmi ?
madelene - schreef op 03-11 om 20:44
Oeps foutje ik wilde een smily sturen en inplaats daarvan werd het een vraagteken Ik moet nog even uitzoeken hoe dat werkt op de mobiel
Tja ik ben blond haha ????
madelene - schreef op 03-11 om 20:44
Oeps foutje ik wilde een smily sturen en inplaats daarvan werd het een vraagteken Ik moet nog even uitzoeken hoe dat werkt op de mobiel
Tja ik ben blond haha ????
madelene - schreef op 03-11 om 20:45
Weet jij misschien hoe dat werkt Hoe je een smily stuurt via je mobiel
Ik deed weer een poging en het werden 3 vraagtekens achter elkaar
Groetjes madelene
* - schreef op 03-11 om 20:54
Gewoon een :  en een ) hihi
madelene - schreef op 03-11 om 21:10
Ok
* - schreef op 03-11 om 21:55
En een grote smile is : en een D.
madelene - schreef op 03-11 om 21:12
Thanks mavanmi
Anoniem (Gast) - schreef op 03-11 om 23:50
Ik vind dat anoniem ook wel gelijk heeft. Zeuren over dat je kinderen je aupair liever zien. En nu over dat het zo zwaar is om ze op te voeden. You get a life!
trotsemama - schreef op 04-11 om 14:38
Ieder heeft z'n leven oordeel daar niet te hard over. Madelene zal er wel een reden voor hebben dat ze een au pair heeft. Je kan het zien als luxe maar zo'n luxe lijkt mij het niet hoor. Je kan niet achter de deuren kijken.

Zo, dat gezegd te hebben kan ik het mij voorstellen dat het je zwaar valt Madelene. Ik weet niet hoeveel leeftijdsverschil tussen je kinderen zit? Maar als je bij de 1 de fase hebt gehad (en dat zijn niet altijd leuke fases) komt de ander erachter aan. Dan moet je ook wel eens op adem komen. Je zult zien dat ze op latere leeftijd misschien meer aan elkaar hebben dat is altijd afwachten. 
Tussen mijn kinderen zit 3.5 jaar. Had er ook graag minder leeftijdsverschil tussen gehad. Zit er soms al tegen aan te kijken dat ik weet dat ik bepaalde verschrikkelijke fases nog een keer ga meemaken hihi. Maar als ze je een knuffel komen brengen of je aan kijken en zeggen mama ik hou van jou smelt je hart en ben je die fase ook zo weer vergeten.
* - schreef op 04-11 om 15:07
@trotse mama,

En meer mensen zouden niet zo maar
Een oordeel moeten hebben ..
Ben je net mama of weer zwanger

madelene - schreef op 04-11 om 21:02
Hoi trotsemama ja dat is ook zeker zo Ik geniet helemaal als mijn meisjes Mij een knuffel komen geven of als mijn jongste zo lief kan zeggen mama ik hou van jou.
Ik ben ook helemaal gek op mijn meisjes ze zijn de wereld voor mij.
Het is alleen erg zwaar met de aandacht verdelen en net wat je zei alles telt dubbel zo lang de lastige peuterpubertijd de nee fase met 2 jaar krijg je er inderdaad allemaal weer achteraan en voor je gevoel dubbel.
Met een wat ouder kindje heb je denk ik wat je zo mooi beschreef even adem pauze
met 2 kleintjes hol je overal maar doorheen ook voor de kinderen onrustig
Maar net wat je zegt het wordt wel steeds leuker en ze delen ook steeds meer met elkaar wat ze meemaken heel schattig om dan te horen.
Maar het zielige was ook vond ik voor mijn oudste dochtertje ze was 1 toen ik zwanger was en ik voelde mij beroerd en ja was dan weleens aangebrand liet het niet echt merken maar ze voelde het wel natuurlijk.
En niet fit om met haar te spelen terwijl ze niet begreep dat dat natuurlijk Door mijn zwangerschap kwam.
Maar ik ben super Gelukkig met ze wilde alleen met andere moeders delen Hoe ik het eerlijk ervaar zo kort na elkaar
Groetjes madelene
madelene - schreef op 04-11 om 21:07
En verder wilde ik er nog aan toevoegen dat het inderdaad niet alleen maar luxe is de aupair er zijn ook lastige kanten aan de nadelen bijvoorbeeld die ik ondervind weinig privé en meer dingen
Heel prettig dat er ook nog mensen zijn die verder kijken dan alleen maar dat het zo luxe is .
Ik heb ook zo mijn problemen die heeft iedereen ook ik.
Groetjes madelene
madelene - schreef op 04-11 om 21:29
Oo lees ik opeens je vroeg hoeveel leeftijdsverschil er tussen mijn meisjes zit precies 1 jaar en 9 maanden.
Groetjes madelene
- - schreef op 05-11 om 13:33
Haay Madelene !
Mijn zoon en dochter schelen ook niet veel , 1 jaar en 3 maanden zit er tussen. Mijn zoon was een half jaar oud toen ik zwanger werd van mijn dochter. Zelf vind ik het super en ook niet echt moeilijk omdat ik nog heel erg in de baby fase van mijn zoon zat toen mijn dochter kwam. Ze spelen ook heerlijk samen en mijn zoon is erg zorgzaam en beschermend over zijn zusje. Zelf wil ik graag al een 3de maar mijn man wil even wachten tot onze dochter 2 is (ze is nu 7 maanden). Maar dat het voor mij makkelijk gaat zegt natuurlijk niks over jou , misschien zijn mijn kindjes gewoon veel makkelijker. Mijn dochter bijvoorbeeld die slaapt al de hele nacht door sinds ze is geboren. Nooit een nacht slaap om verloren , tenzij ze ziek is natuurlijk. Ik denk niet dat het leeftijd verschil er iets mee te maken heeft , kinderen hebben soms gewoon buien /fases dat je ze wel is achter het behang wilt plakken En net op het punt dat je gillend gek word lacht er 1 naar je of geeft 1 je een knuffel en voelt het alsof je de hele wereld weer aan kan ! Maak je verder niet druk over wat sommige mensen hier zeggen , zij kennen jou niet en ze kennen jou situatie niet , lekker laten praten dus ! En misschien is het ook zo dat hoe sterker je band met je kindjes word , hoe makkelijker het ook word ! Succes en ik hoop dat het snel beter gaat met je kindjes , en onthoud die fases en vervelende buien gaan echt weer over ! Kus
trotsemama - schreef op 06-11 om 20:02
Hallo MamavanMi

Mijn jongste is net een jaar. Zij heeft een sterke eigen wil net zoals de oudste. Ze beginnen nu leuk met elkaar te spelen.

Vind het knap van je dat je het eerlijk wilt delen. De meesten schamen zich ervoor terwijl het heel normaal is. Iedere ouder wil ze weleens achter het behang plakken. Laatst zei iemand nog tegen mij ik ben 2 en zeg nee, ik ben drie en doe het nieh, ik ben 4 en ben een klier. Moest heel hart lachen maar het klopt wel. Maar die mooie momenten doen het het en die hebben de overhand
* - schreef op 06-11 om 21:14
@trotse mama,

Leuk dat rijmpje.. Geniet van je gezin...

Ik denk dat je t 2de stukje aan madelene schrijft want ik heb geen dochters hihihi.
Alleen jongens.. 

madelene - schreef op 07-11 om 00:11
Hoi manon wat leuk om te lezen dan schelen jou kinderen ook inderdaad niet veel met elkaar het is wel waar wat je zegt over je zit nog in de baby fase of kort als de 2de komt in dat zelfde ritme
Alleen ik vond het zo sneu tijdens mijn zwangerschap voor de oudste die nog maar 1 was en nog zoveel aandacht wilde ik voelde toch wat ziek duizelig elke ochtend bijna en misselijk gedurende de dag dat valt dan niet mee om je kleine meisje aandacht te geven waar ze natuurlijk recht op heeft op haar leeftijd.
En ja als jenever dan deels de verzorging van mijn dochtertje overnam was dat niet makkelijk dat deed pijn vanbinnen als zei naar de speeltuin wilde maar ik was zo duizelig en misselijk dan ja ging jenever met haar omdat ik echt niet meer kon terwijl het tegelijkertijd pijn deed ik miste mijn meisje natuurlijk wel de tijd met haar zo begon ze ook langzaam aan te wennen aan jenever logisch natuurlijk.
Maar ja die tijd is nu voorbij alleen dat was makkelijk geweest als je oudste kindje denk ik al wat ouder was bijvoorbeeld dacht ik weleens achter af als ze bijvoorbeeld al een jaar of 5 was en zich zelf een beetje kon vermaken
En dan kon ik uitleggen mama is zwanger en voelt zich niet zo lekker.
Maar het is helemaal waar als ze je een knuffel komen geven of zo lieve glimlach bij het wakker worden maakt alles weer goed daar doe je het voor
Dan smelt ik helemaal vanbinnen zo lief.
Mijn oudste dochtertje is nu inmiddels 5 bijna 6 en een heel pittig meisje wel heel lief maar pittig zo is ze altijd al geweest . De juf van haar zei laatst tegen ons als yara iets niet wilt dan wilt ze ook echt niets.
dan moet ik haar echt met rust laten want dan is er niks met haar te beginnen.
Mijn jongste is juist weer een rustig meisje echt een meisjes meisje precies het tegenovergestelde.
Bedankt voor het medeleven zo fijn als je zo warm ontvangen wordt en als er begrip is voor je situatie.
En dat is ook zo het wordt steeds leuker Hoe ouder ze worden.
kus
madelene - schreef op 07-11 om 00:34
Hoi trotsemama wat leuk dat je jongste nu 1 jaar is ik vond dat zelf een pittige leeftijd en ook tegelijkertijd weer zo bijzondere leeftijd toch het eerste jaar.
Hoe oud is je oudste als ik vragen mag?
Bedankt Nog Ja weet je als je dat eerlijk kwijt kan kunt delen met andere moeders dan lucht dat op
Vaak heerst er toch een beetje

schaamte op het toegeven van dat soort dingen terwijl we er allemaal weleens
tegen aan lopen en daarom nog wel
zielsveel van onze kinderen houden.
ik vond het ook moeilijk om bijvoorbeeld tijdens de bv periode haar af te moeten
wijzen omdat ik moest voeden dat soort dingen vielen niet mee
En meer van dat soort dingen
Groetjes madelene
Anoniem (Gast) - schreef op 08-11 om 14:21
Misschien is het juist wel goed inderdaad als mensen wat minder lief zijn, met wat minder inlevingsvermogen, want het is en blijft niet normaal zoals madelaine het doet. Misschien zelf het topic even lezen wat ze geopend heeft. Ik reageer overigens anoniem omdat ik geen account heb hier. Als je zelf een paar weken geleden nog toegeeft dat je zelf totaaaal niet voor je kinderen zorgt, nog geen uurtje per dag,
dan kan je niet een week later een topic openen met hoe zwaar het is. Je hebt daar namelijk totaal geen idee van als je je kinderen niet zelf opvoed. En mensen die het zo voor haar opnemen moeten misschien juist wel wat harder worden. Sommige mensen hebben het nodig om hard met hun neus op de feiten gedrukt te worden, anders gaat het ten koste van haar kinderen. Als je een au pair nodig hebt omdat je zo veel werkt dan heb je een goede baan, anders kun je geen au pair betalen, dus ze heeft vast een goed stel hersenen.. en dan nog niet te spreken of het feit dat ze de naam van haar au pair nog niet eens fatsoenlijk kan schrijven, terwijl deze al jaren fulltime voor je kinderen zorgt.. ik vind het vreselijk!

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'zwaar de tropenjaren met 2 kleintjes ' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook