Bedankt voor jullie reacties: Lara, Mimi, M, Clautjuh en Betty,
Je zou inderdaad denken dat rood bloed na roze en bruine spotting niet goed is, maar roze en bruin heb ik ook niet gehad, alleen tijdens mijn ovulatiebloeding een week ervoor (ook nog nooit eerder gehad).
Maar je leest veel tegenstrijdige dingen. En ja, het kan bij iedereen weer anders zijn. Ik ken heel veel mensen in mijn omgeving die dachten dat het mis was gegaan en alsnog zwanger waren, want die verhalen hoor je natuurlijk erg vaak.
Ik ben echter zeer regelmatig, altijd geweest, en dus nog nooit eerder ongesteld geweest.
En op internet lees je dan dat de innesteling plaatsvindt een week voor je ms. En dat het bloeden daarvan ook wel 3 dagen kan duren.
Suuske, bedankt ook voor het delen van jouw ervaring. Was jouw innesteling veel of weinig bloed? Bedankt voor het mee duimen. Ik heb eigenlijk weinig hoop. En misschien ga ik later nog een testje doen gewoon om het los te kunnen laten.
Gefeliciteerd Danielle!

Jammer Lara. Op naar volgende maand, en de rest ook succes met wachten.