Heey ik heb nu drie dagen voor mijn nod echt heel klein beetje bloed verlies gehad bij het afvegen kan dit mijn innesteling zijn ik heb een cylcus van 43 dagen en testen 23 sept een positieve ovulatie test ?
Zou kunnen een innesteling inderdaad,maar kan ook een teken zijn van een naderende menstruatie, helaas zelf ook weleens gehad, was hoopvol, maar testen bleven negatief. Succes!!
Vorige maand ook meegemaakt dus kan van alles zijn. Op moment ik nu bloed ziet na DPO zeg ik niet zwanger ben dan minder teleurgesteld als mijn nod er zijn.
Ik heb op 10 dpo bloeding gekregen en is nu nog steeds bezig. Het is niet veel maar het is er wel. Morgen 12.00 is het precies 2 dagen. Eerlijk gezegd de moed al opgegeven. Zit nog helemaal niet bij m'n nod.. snap er niks meer van.
Ja misschien maar wél. Bloeden lijkt gestopt. Alleen vandaag nog 3 druppels heel oud bloed en een klein beetje zwarte kleine stolseltjes. Dus ben benieuwd. Uiteindelijk 2 dagen dus.