zwanger proberen te worden en rekening houden met voedsel en drank - Zwanger worden forum

Marjolijn - schreef op 06-12 om 09:44
Hoi hoi,

Even een vraagje...houden de genen die nog niet zwanger zijn al rekening met vlees, kaas en drank? Of begin je ermee als je zwanger bent?

Liefs Marjolijn
3 antwoorden en 47526855x bekeken
Renske - schreef op 06-12 om 13:36
Hoi Marjolijn,

Ik hou er geen rekening mee met vlees en kaas. Ik eet gewoon rode biefstuk en filet americaine enzo. Drinken doe ik sowieso maar zelden maar als ik het nu doe dan in de week dat ik menstrueer en de week erna maar dat valt niemand op omdat ik dus niet vaak drink en op verjaardagen is er vaak alleen bier en wijn en dat lust ik toch niet.

Groetjes Renske
Gemma - schreef op 06-12 om 21:13
Met voeding hou ik ook nog geen rekening, pas als ik echt zwanger ben. Alcohol drink ik al zelden maar nu drink ik idd al gelijk niet meer. Zal vast niemand opvallen ook niet dadelijk met Kerst en oudĀ & nieuw want drink dan wel vaker niet.
Ster - schreef op 11-12 om 09:59
Ik hou met alles rekening ook in de eerste weken is het ook belangrijk vind ik.

Liefs Nynke

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'zwanger proberen te worden en rekening houden met voedsel en drank' in het Zwanger worden forum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook