Zwanger, te nieuwgierig - Zwanger worden forum

marry - schreef op 22-01 om 11:29
hallo dames,

ik heb een zoontje van bijna 3. Nu ben ik al een tijdje gestopt met de pil. We klussen al een tijdje onveilig. Eigenlijk zou ik volgende week ongesteld moeten worden maar heb nu al bijna 2 weken zeer gevoelige borsten. alsof ze erg beurs zijn. Zou ik zwanger kunnen zijn? Van mijn eerste weet ik het echt niet meer. Heb een test gedaan maar die is nog negatief. Waarschijnlijk omdat ik nog te vroeg ben met testen. Verder heb ik weinig klachten. alleen die zere borsten.
O please, let me know! Een week wachten duurt nog zo lang!!
3 antwoorden en 48041308x bekeken
Anoniem (Gast) - schreef op 22-01 om 17:47
het kan van beide een symptoom zijn....

in begin bij mijn zwangerschap waren oook alleen me borsten zo opgezet.

En misschien zo'n vroege test?
Iza - schreef op 23-01 om 11:25
Ik zou inderdaad ook zo'n vroege test gaan doen. Het klinkt namelijk als een prille zwangerschap maar je weet het natuurlijk niet zeker totdat de test positief is. Succes!!!!
cindy - schreef op 07-02 om 16:33
telkens als ik testte was het veel te vroeg omdat het hcg hormaan niet genoeg was vooor een urine test. Ik heb dan maar bloed katen trekken, dacht dan weet ik voor de rest ook of alles goed is ivm vitamines en ijze. nU BLEEK .. ZWANGER!! dus soms moet je lang genoeg wachten ook al ben je super nieuwsgierig

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp 'Zwanger, te nieuwgierig' in het Zwanger worden forum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook