Hoi, ik ben nieuw hier.
Op mijn profiel zien jullie
mijn test van vanochtend.
Is deze nu positief of negatief.
Ik word er gek van. is een heel licht streepje ontstaan.
Hulp is zeer welkom.
Hai Sanne,
Ik vind de foto erg wazig. Het lijkt wel alsof ik een + zie,maar ik weet het niet zeker.
Zou je kunnen proberen om een duidelijkere foto te maken?
Test wanneer je wilt ! Als je een paar uur niks drinkt is je urine wat geconcentreerder. Ik testte ook gerust gedurende de dag hoor. Maar als je een dagje wacht zie je wel duidelijker het verschil.
Ja, ga ik doen. Ik zit nu op dag 33.voel verder niks. Alleen een voor gevoel dat het zo is en kramp in baarmoeder. Verder helemaal niks. Dus mogelijk is dit gewoon vals bericht. Ik ga morgenochtend testen
Gr sanne
Ik ben echt geen fan van deze testen. Zie zo vaak op dit forum dat er een streepje is te zien en er geen zwangerschap was. Misschien kan je die andere halen van de Kruidvat of een ander merk? Je zit op dag 33, maar hoe lang is jou cyclus normaal?
Ik ga morgenochtend nog een test doen. Dan kijk ik na het weekend wel weer verder als er niks uitkomt
Bedankt voor jullie reacties heel blij mee. Ik vertrouw deze test gewoon. Niet
Ja getest en hij is negatiever dan negatief. Het zou ook echt wel een wonder zijn geweest als hij positief was. Ik ga er vanuit dat ik binnenkort ongesteld word. Al kan dat ook nog wel duren. Nu geen idee over mijn cycles. Ik wacht het af.
Heel erg bedankt voor jullie luisterend oor en meekijken.
Sanne