Oh nee, het lijkt er op dat je advertenties op Brabbels blokkeert. Dat vind ik jammer, want Brabbels helpt mij om (een klein deel) van de kosten voor mijn opleiding tot verloskundige te betalen! Ik heb deze site met heel veel liefde gemaakt voor iedereen die zwanger er en meer wil weten hierover!
Liefs, Jackelien
Ben ik zwanger? - Zwangerschapsforum
Anoniem (Gast)
- schreef op 08-06 om 05:27
Hallo allemaal ik heb eem vraagje. Ik heb al 3 maanden ongeveer een vriend, en hij en ik waren heel intiem eigelijk nog steeds. Maargoed we hebben helemaal geen condoom gebruikt. En ik weet dat je van voorvocht al zwanger kan raken toch? Ik ben sochtens misselijk ben heel moe en begin een dikkere buik te krijgen. Ook ben ik nog steeds niet ongesteld. Wat moet ik doen???? Help me groetjes anoniem
6 antwoorden en 39077541x bekeken
Ik zou een zwangerschapstest doen dan weet je het zeker.
Succes
ellie (Gast)
- schreef op 08-06 om 10:49
Anoniem (Gast)
- schreef op 08-06 om 21:57
Hallo,
Ik zit met een probleempje.
Ik ben nu al 1 week en 2 dagen overtijd, heb al een zwangerschapstest gedaan en die was negatief.
Nu heb ik 1 keer op die tijd(in het begin) wat krampen gehad alsof men regels zouden komen, maar er is niets gekomen. Ik heb nu sinds 2dagen af en toe wat steken in men onderbuik, ik merk ook dat die een beetje opgezwollen staat. Ik ben een magere vrouw en heb normaal een heel platte buik, enkel na het eten heb ik normaal gesproken even een klein buikje, nu heb ik dat zelfs als ik wakker word smorgens, niet groot maar het is er wel. Wat raden jullie me aan om te doen?
Groetjes
Ik zou over een paar dagen nog een test doen met ochtenduren.
Komt daar weer niks uit zou ik bloed laten prikken.
Succes
Anoniem (Gast)
- schreef op 09-06 om 06:10
Ja ik was van plan om zeker nog eens een test te doen. Wij zijn nog altijd samen ja, wel heel even uit elkaar geweest maar toch weer gelukkig samen. Het is alleen een beetje een moeilijke tijd omdat nu zwanger te zijn.
We zien wel heel graag kinderen
Grtjs