Oh nee, het lijkt er op dat je advertenties op Brabbels blokkeert. Dat vind ik jammer, want Brabbels helpt mij om (een klein deel) van de kosten voor mijn opleiding tot verloskundige te betalen! Ik heb deze site met heel veel liefde gemaakt voor iedereen die zwanger er en meer wil weten hierover!
Liefs, Jackelien
Jong en zwanger?! - Zwangerschapsforum
Anoniem (Gast)
- schreef op 05-09 om 17:02
Hallo ik ben een meisje van 17jaar &weet niet wat ik moet doen..Ik 'denk' dat ik zwanger ben..
2weken geleden kreeg ik savonds opeens een hele lichte bloeding (enkel bij het afvegen)
Het was heel licht roos dus ik dacht mijn menstruatie is gewoon veel te vroeg.. Maar de volgende dag had ik het niet meer..
Nu 2weken verder doen mijn tepels best veel pijn..enkel als ik eraan kom.. Ik heb er nooit last van gehad.verder heb ik ook best veel krampen in mijn buik.. Ben ik nu zwanger?!
3 antwoorden en 38246272x bekeken
Luutje
- schreef op 07-09 om 15:07
Beste een zwangerschapstest doen en/of bloed laten trekken.
Enkel op basis van jou gegevens kunnen wij hierop geen juist antwoord geven
Anoniem
- schreef op 08-09 om 16:53
Ik zou voor de zekeheid gewoon een test doen.. Dan weet je het meteen.
ellie (Gast)
- schreef op 09-09 om 19:45
Een zwangerschapstest doen, je kan ook even naar je huisarts op dit te bespreken hij of zij kan dan ook een test doen tijdens je bezoek.
En misschien als dit mogelijk is met je moeder of zus of goede vriendin bespreken?