27 weken zwanger en rugpijn - Zwangerschapsforum

Vanny - schreef op 01-10 om 14:02
Hallo iedereen,
Deze week ben ik 27 weken zwanger en heb sinds een paar dagen last van rugpijn.
Sowieso als ik teveel fysieke inspanningen doe zoals poetsen, afwassen, was ophangen enz. maar nu ook als ik gewoon achter mijn buro zit (heb zittend werk).
Hebben jullie daar ook ervaring mee? Vooral na de middag heb ik hier last van.
Ik heb de indruk dat het beste is een combinatie van rustig rondwandelen en zitten / liggen.
1 antwoord en 47720652x bekeken
Lexie - schreef op 28-10 om 07:21
Zou van je bekken kunnen komen dus het is slim om op korte termijn een fysio of osteopaat (daar heb ik goede ervaringen mee) te bezoeken. Niet te lang mee blijven lopen!
Succes!

Reageren

Je kunt reageren op dit onderwerp '27 weken zwanger en rugpijn' in het Zwangerschapsforum

Naam
Email notificatie Emailnotificatie is alleen beschikbaar voor ingelogde leden ! ja nee
ps, je reageert als gast. Wil je liever inloggen registreer je dan even of of log in met facebook




Brabbels maakt gebruik van cookies. Cookies worden gebruikt om inhoud en advertenties te personaliseren, sociale media features toe te voegen en ons webverkeer te analyseren. Wij delen informatie over het gebruik van Brabbels met onze social media partners, adverteerders en analytics. Zij kunnen deze gegevens combineren met andere informatie die over jou is verzameld via verschillende services of websites. info / verbergen en toestaan